A weboldal sütiket használ. A böngészéssel ezt elfogadod. További információ.

Get Adobe Flash player

Hirdetés

8 db biodinamikus (demeter) gazdaságból származó egyszer-kétszer ellett Aberdeen Angus anyatehén jutányos áron eladó. Értékesítés oka: helyhiány.

Érdeklődni:
Czeller Gábor: 06 30/572-3898; okoflora17@gmail.com

Hírlevél feliratkozás

Facebook

 

Bejelentkezés

II. Fűszeresek és Kézművesek Vására

2013. május 4-5., Füzesgyarmat

Az idén már második alkalommal hívjuk seregszemlére a kistermelőket, kisgazdaságok kézműves élelmiszerek előállítóit, mestereket és kezdőket egyaránt.

Ez a vásár nemcsak a régió színes gasztronómiai és kézműves világát kívánja bemutatni, hanem ízelítőt kapunk az egyetemleges magyar kézműves kultúra világából, hiszen érkeznek hozzánk kiállítók és vásározók, Békéscsabától, Debrecenig,- Csíkszeredától, Kolozsvárig, sok  településről.

A vásár Füzesgyarmat belvárosában, a Piac téren és az Árpád utcán kerül megrendezésre, a kiállítók, árusok, kézművesek mellett színpadi produkciók és interaktív előadások színesítik a két napos rendezvényt.

 Városunk apraja - nagyja készül, hogy illő módon vendégül láthassuk a hozzánk érkezőket, és köszönthessük az édesanyákat. A legjobb sajt falatok, lekvárok, szörpök, mézek mellett kóstolható lesz a „Szlovák Gazdasszonyok” jóvoltából az igazi szlovák haluska.,de természetesen nem maradhatnak el a bor, sör és fröccs sátrak sem.

Lesznek itt bőrművesek, fafaragók, bábosok, táncosok, zenészek látványos produkciók és utcabál, a gyermekeknek kézműves foglalkozás, lufi hajtogatás, bohóc show.

Fellépők: Desert Foxes hipp-hopp, Jázmin-hastánc csoport Lehel kürtösök, Füzesgyarmati Mazsorett és társastánc csoportok, Bucsai Rozmaring együttes, Szeghalmi Társastánc csoport. citerások és énekesek, szombaton este utcabál a Dr Love nosztalgia zenekar közreműködésével.

Részletes program: www.kezmuvesfeszt.webnode.hu

Falusi Vendégasztal Szolgáltatók Egyesülete

A hozzászóláshoz regisztráció szükséges.